هشتمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان از روز 17 آبان‌ماه به مدت 4روز در محل نمایشگاه بین المللی خوزستان در اهواز برگزار شد.

این نمایشگاه با حضور محمدرضا مقدم، معاون پژوهش و فناوری وزیر نفت و رضا خلیلی، معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت در امور عملیات غیرصنعتی افتتاح گردید.

در این نمایشگاه حدود 220 شرکت و سازنده داخلی، مراکز علمی و پژوهشی که در زمینه ساخت قطعات و تجهیزات مورد استفاده در صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و حفاری فعالیت می کنند، مشارکت داشتند.

با توجه به اینکه نمایشگاهها محل مناسبی برای هم افزایی میان کارفرمایان و پیمانکاران هستند تا با شناخت بیشتر از یکدیگر در زمینه اجرای پروژه های بزرگ همکاری و همیاری نمایند.

حضور شرکتهای سازنده و صنعتگران در نمایشگاه سبب شناخت آنان از توانمندی های یکدیگر و آشنایی شرکتهای نفتی با کمیت و کیفیت محصولات تولید داخل و توانایی شرکتها در تامین نیازهای بخشهای مختلف این صنعت می شود.

متراژ غرفه آما در این نمایشگاه 24 متر مربع بود . با توجه به صنعتى بودن استان خوزستان همچنین شهر اهواز و وجود چندین شهرک صنعتى بزرگ وکارخانجات به نام در این شهر این نمایشگاه توانست بازدید کنندگان علاقه مند را به خود جلب نماید و در این راستا از غرفه آما حدود 100 نفر بازدید نمودند ، شرکت هایی مانند : پتروشیمی بندر امام ، پتروشیمی رجال ، مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران ، پتروشیمی اروند ، پتروناب سپاهان ، پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد ، فولاد کاویان ، ملی حفاری ایران و ..... .

 

 

    گروه خبري   :   اخبار صفحه اصلی
تاریخ    :   1395/08/23
ساعت    :   09:51:23
The base class includes the field 'imgbtnSend', but its type (System.Web.UI.WebControls.Button) is not compatible with the type of control (System.Web.UI.WebControls.ImageButton).